Stavíme krásné patrové domy!

Zařizování vlastního bydlení

Domov

Vlastní bydlení by nemělo být jenom pouhou nemovitostí, ale domovem, kam se vždy rádi vracíme. Když si tedy zakoupíme nějakou starší nemovitost, tak ji budeme moci předělat přesně podle svých představ. Samozřejmě se na to musíme připravit i finančně, protože to není záležitost za pár korun.

moderní bydlení

Ovšem když už si za několik milionů nemovitost pořídíme, tak skutečně stojí za to, aby se nám líbila. Navíc tu klidně můžeme strávit celý zbytek svého života. Každý má však jiné představy o tom, jak by jeho bydlení mělo vypadat, takže vůbec nevadí, když nebude vůbec ladit s moderními trendy. O dost důležitější je, aby vše bylo dobře sehrané a mysleli jsme také na praktičnost. Krása totiž k spokojenému požívání nestačí. Poznáme to třeba v kuchyni, kde je potřeba mít vše po ruce. Všude musí být také dostatek úložných prostor, protože je potřeba dát někam stávající věci, a ještě k tomu případně nově pořízené.

Plánování

Než začneme s bouráním, tak je dobré mít vše kompletně rozvržené. Když budeme mít totiž hotové omítky a vzpomeneme si, že chceme mít myčku na druhé straně kuchyně od rozvodů vody, tak je to práce a finance navíc. Musíme tedy pečlivě měřit, myslet a natáhnout rozvody na potřebná místa. Rekonstrukce na svou jistou posloupnost, kterou by tom měli dodržovat. Aby ve finále vše sedělo, tak můžete využít bytového architekta Praha. Ten má totiž spoustu zkušeností a jistý talent, protože dělat profesionálně interiéry není jen tak.

design kuchyně

Odborník s Vámi vše konzultujte, protože je to Vaše bydlení a Vy zde budete žít. Ke své práci používá speciální 3D software, takže díky němu uvidíte i vizualizaci. Klidně se postará i o uskutečnění celého projektu, takže stačí zaplatit a všechno budete mít kompletně hotové. Ušetříte tím tedy nespočet času a práce, který můžete věnovat třeba do svých zálib či rodiny.

Read More

Stavíme krásné patrové domy!

O firmě EnerDomy v praxi – jsme firma, která staví montované dřevostavby! Stěny vyrábí ve výrobní hale v Kolíně a pak již smontované přiváží kamionem na stavbu. Stavíme bungalovy i patrové rodinné domy. Nejen již zmiňované dřevostavby, ale také zděné domy!

Proč si nechat postavit bungalov?
1. bezbariérovost a větší pohodlí – bungalov nemá totiž schody, a tak nemusíte neustále chodit nahoru a zase dolů
2. stavba těchto domů je rychlejší
3. můžete ho propojit se zahradou
4. moderní design – mají spoustu půdorysů a různých variant.
5. různé velikosti-malé i velké dle vašeho výběru

patrový dům

Dívala jsem se také na jedno z videí od firmy EnerDomy s.r.o. a viděla jsem tam nádhernou stavbu v Třebešici. Tento dům měl obrovskou tmavou střechu s bílou fasádou. Vnitřní prostory jsou dost prostorné, kuchyň v bílé barvě, bílá veliká kuchyňská linka, šedá velká lednice vybudovaná ve zdi, kuchyňský pult v barvě šedé, trouba a mikrovlnná trouba také v barvě šedé. Vše je nové a nádherně lesklé, moderní elektronický sporák. https://www.kasa.cz/velke-domaci-spotrebice/sporaky/ Další pokoj trochu menší s dřevěnými dveřmi, velká plastová okna s černými žaluziemi. Podlaha je udělaná že světle šedého lina. Kuchyň s šedých kachlí s bílým umyvadlem pro dva lidi s dvěma kohoutky!! Dále sprchový kout a záchod. Jednotlivé pokoje spojuje úzká ale dlouhá chodba. Dům má také venkovní terasu a dostatečně velkou zahradu s krásným plotem. Ostatní pokoje jsem bohužel na videu neviděla. Tuto firmu si také velice chválili známé osobnosti, které si od této firmy nechali postavit dům, a to například Marek Ztracený, známý hudebník a zpěvák. Dalším naším krásným projektem je patrový dům ve Strašíně u Říčan v šedobílé barvě, s menšími i většími šedými plastovými okny a tmavě modrými plastovými dveřmi a spoustu dalších krásných staveb které najdete na naších internetových stránkách!

dům na klíč

Jak nás můžete kontaktovat?
Na adrese:
Za zámečkem 745 / 17
158 00 Praha

nebo na pobočce-
POBOČKA – KANCELÁŘ
Jaselská 912
280 02 Kolín

Read More