Bazén pro děti

Také máte na zahradě nějaký bazén? Pokud ano, tak je opravdu prima, pokud máte k bazénu ještě nějaké bazénové doplňky. A to hlavně také z toho důvodu, že když máte třeba například do bazénu chlor anebo další čistidla, tak máte potom jistotu, že vaše voda bude čistá a průzračná a samozřejmě také zdravotně nezávadná. Mám zkušenosti také s tím, že jsem to jednou koupala ve špinavém bazénu. Řeknu vám, že jsem se potom málem uškrábala k smrti. Byla to tak opravdu obrovská bolest, že se to nedalo vůbec vydržet. Takže jsem ještě ten den musela jít k lékaři, aby mi dal nějakou mast na vyrážku.

Děti milují bazén.

Dodnes opravdu nevím, co v té vodě v bazénu bylo. Ale dozvěděla jsem se, že oni v té vodě vůbec neměli nalité savo ani chlor a neměli tam vůbec žádnou dezinfekci. Sice jsem si všimla, že ta voda v bazénu je taková nažloutlá nebo nazelenalá, ale mě jako desetiletému letému dítěti to vůbec nevadilo. Nyní by mě to samozřejmě vadilo, takže bych asi žádnou vyrážku ze špinavé vody z bazénu jistě neměla. Takže si dejte pozor. Také se k bazénu ještě hodí mít krycí plachtu na bazén. Pokud nevíte, jak využít krycí plachtu na bazén, tak se podívejte na webové stránky chlorito.cz, kde se dozvíte plno informaci o tom, jak užívat plachtu na bazén.

Mám ráda teplou vodu.

Třeba ji využijete tak, že si navečer bazén zakryjete, abyste se ráno mohli ihned v bazénu osvěžit, aniž by tam byl napadaný mrtvý hmyz anebo lístky za stromů. Nebo pokud chcete bazén rychle zahřát a máte černou krycí plachtu na bazén, tak mi věřte, že se vám o padesát rychleji ohřeje voda v bazénu. A myslím si, že tohle ocení hlavně malé děti, protože nikdo se nerad koupe v ledovém bazénu. A krycí plachtu na bazén koupíte v mnoha variantách, takže se nebojte také požádat personál, aby vám vybrali pro vás ti nejvhodnější plachtu na bazén. A nezapomeňte o bazén pečovat.