Dopřejte si důležitý komfort pro zdraví


Přemýšleli jste někdy o tom, jak důležité je správné sezení, ať už na židlích, gauči nebo i třeba v autě? Správné držení těla je základ. Ať už děláme cokoliv. Spousta lidí totiž řeší držení těla hlavně při chůzi, ale v tomto článku bych se ráda zaměřila na pohodlné a zároveň zdravé sezení. Kam asi tak vede špatné sezení u počítače? Když máme sedavou práci, dlouhému sezení se nevyhneme. Je tedy třeba se řádně protahovat a ve volném čase se věnovat ideálně nějakému sportu. Věřte, že ale hodně prospěšného můžete pro sebe udělat již při samotném sezení. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Žena u notebooku

Vyzkoušejte pohodlné zdravotnické podsedáky, které Vám zajistí komfort, pomohou Vám se správně usadit a Vy si tak lépe narovnáte svá záda. Skvělé jsou i pevně ukotvené židle bez koleček a otáčení, díky nim se pevněji usadíte a lépe srovnáte. Je nezbytné pro své zdraví dělat maximum. Máme přeci jenom jedno. Když jsme u toho dlouhého sezení, co ti, co jsou k dlouhému sezení přímo odkázáni kvůli nějaké indispozici? Ano, mám na mysli vozíčkáře. Ti mají většinou na výběr pouze sezení nebo ležení. U obou variant je ale velké riziko vzniku dekubitů, což jsou laicky řečeno proleženiny. Není to samozřejmě nic příjemného, takže ideální je, začít jim předcházet co nejdříve. Prevence je důležitá. Jak? Na trhu je výrobek, který Vás jistě nadchne. Je jím zdravotní sedák na židli Libelladesing. Víte, co je na něm to nejlepší? Že nejen pomáhá předcházet dekubitům, ale pomáhá je i léčit, pokud už na těle vznikly.

Lidé na vozíku

Tento sedák je velice přizpůsobivý, není váhově těžký a snadno se čistí. Sedák má z jedné strany kapsu na mobilní telefon či klíče, což mnozí jistě ocení na cestách. Skládá se ze tří vrstev, které jsou vyvinuty přesně tak, aby maximálně pomáhali tam, kde je třeba. Díky tomu se usazený člověk na něm cítí velice komfortně a pohodlně. Ideálně zapadne do invalidních vozíků. K dostání v různých barevných variantách.