Květinová dekorace je prostě úžasná

Kdo žije doplňky v domě tak, jako já? Pro mě je to jako droga. Nedokážu se v obchodech odtrhnout od krásných decentních dekorací. Nejraději bych jich měla doma spoustu. Ale vím, že by to už pak nepůsobilo dobrým dojmem. A tak si je ráda kupuji do zásoby a měním je podle situace a nálady. Třeba proutěné košíky, sušené květiny, bílé kamínky a tak dále a tak dále. Tenhle styl mám velice ráda. Je přírodní a decentní. Z prostředí, které je takto vybavené na mě dýchá klid a pohoda. Víte co je úžasné? Zvelebovat si konferenční http://www.nejcinabytek.cz/konferencni-stoly stolky nebo třeba kuchyňský regál, ve kterém máme uložené dózy s kořením či čaji.

Růže a lahvička

Dále pak různé poličky v obývacím pokoji nebo v ložnici. I dívky jistě uvítají krásné jemné dekorace ve svém království, které se nazývá dětský pokoj. Včera jsem si koupila okvětní lístky růže a neuvěříte mi, kolik to nadělá parády. Určitě to vyzkoušejte. Sehnat se dají v sáčcích v různých barvách. Je libo jemná růžová nebo zelenkavá či žlutá? Příjemně voní a jsou upraveny tak, že vydrží. Ne jako klasické živé květy růží, u těch lístky postupně seschnou a je po parádě. Ale tyhle Vám mohou dělat radost po dlouhou dobu! Použít se také dají na oslavy, jako ozdoba na stůl mezi prostřené talíře, příbory, skleničky a džbány na pití.

Červená růže

Ideální třeba na svatebních hostinách. Tam je jemnost a decentnost více než vhodná. Tak si pořiďte tyhle krásné dekorativní květy a zvelebte si všechno to, co Vás napadne. Záleží jen a jen na Vaší kreativitě, co všechno s dekoracemi vymyslíte. Fantazii se meze nekladou a každému z nás se líbí něco jiného. Nemusíte zůstat pouze u okvětních lístků růží. Zamiřte na webové stránky Lepaso.cz dekorace a načerpejte pořádnou dávku inspirace. Už teď Vám říkám, že nebudete vědět, co si vybrat dříve. Nápady se to u nich jen hemží a mně se teda perfektně trefili do vkusu!