Máte doma v rezervě lepicí pásku

Také se vám někdy stalo, že jste zapomněli odnést na toaletu toaletní papír a po vykonání potřeby na vás zbyla jen prázdná rolička? V domácnosti se toto snadno vyřeší s úsměvem na rtu, zatímco někde v restauraci či na úřadě z toho může být pěkné faux pas. My bychom vám tímto jen chtěli připomenout, že byste neměli opomíjet žádného důležitého pomocníka v domácnosti a měli byste jejich stavy průběžně doplňovat. Do tohoto seznamu patří i červená lepicí páska šíře 48 mm 2pack.cz. Využijete ji pro mnoho činností, z nichž některé vyžadují, abyste měli pásku doma při ruce.

lepicí pásky

Odesílání reklamovaného zboží – když si objednáte přes Internet svoz u nějakého přepravce, a potřebujete co nejdříve odeslat do reklamace například notebook, přepravní společnost vás vyzve, abyste především pečlivě zásilku zabalili, načež si balík vyzvedne a opraví, kam je třeba. Jenže pokud zrovna zjistíte, že nemáte doma lepicí pásku a svoz už je objednaný na následující den, budete muset kvůli tomu běhat po obchodech a ztrácet tím drahocenný čas.

lepicí páska

Balení před stěhováním – pro stěhování se vyplácí mít pásky také v určité rezervě a mohou se hodit i ve více barvách, s nimiž snadno rozlišíte krabice s věcmi podle jednotlivých místností. Například červená páska bude určena pro kuchyň a zelená třeba pro ložnici.

Dětské hraní – lepicí pásky užijete i s dětmi na hraní. Hodí se třeba pro stavbu papírového domečku, zázemí u autodráhy nebo vláčků, pro sestavování stavebnic, vystřihovánek z papíru, spojování maleb obrazů, přichycování dekorativních předmětů atd.

Poštovní korespondence – některé poštovní zásilky je nutné přelepit lepicí páskou, protože lepidlo u kartonové či plastové obálky špatně drží. Lepicí pásky naopak drží spolehlivě a pro jistotu jimi můžete spoj přelepit ve více vrstvách. Nezapomeňte na obálky uvádět i vaši zpáteční adresu, kdyby nebylo možné balíček doručit.