Chraňte vchod do domu

Pohoda bydlení se odvíjí od mnoha věcí. Nejde jen o to jestli bydlíte v domě nebo v bytě, ale i to, jak vypadá okolí vašeho bydliště. A mezi vzhled domu patří i vchod. Ten používáme několikrát denně a přesto mu věnujeme málo pozornosti. Moderní novostavby mají kladen vyšší důraz na to, jak vypadají vchodové dveře a také prostor okolo nich. A pokud jste v poslední době nějaký moderní vchod viděli, všimli jste si nejspíš, že je schovaný jakoby v domě. A má to své opodstatnění.

vchod střecha

Než si kolikrát vyndáte klíče z tašky, můžete být kvůli dešti celí mokří a to během chvilky. Pokud ale budete mít vchod zapuštěný, budete schovaní a ani déšť vás nerozhodí. Pokud váš dům už neumožňuje zapuštěný vchod, protože máte dostavěno, můžete tento problém vyřešit jinak. Moderní jsou vchodové stříšky https://www.kmkdesign.cz/strisky, které se ukotví do fasády.

Sklo a ocel
Aby stříška něco vydržela, musí být vyrobena z tvrdého a odolného materiálu a musí být připevněna tak, aby nehrozilo, že se uvolní. Je důležité stříšku ukotvit pořádně. Můžete si vybrat

  • Průhledné sklo
  • Mléčné sklo

Obě varianty vypadají velmi hezky a rozhodně vašemu domu neudělají ostudu. Hodí se na staré domy i na novostavby. Už nebudete muset odhrnovat sníh hned ze dveří, protože díky stříšce bude zcela suchý. jaké stříšky si můžete nechat vyrobit? V nabídce je rovná stříška, která se dá namontovat rovně a nebo s mírným sklonem. Je potažená bezpečnostní folií, takže je velmi pevná a odolná. Údržba je jednoduchá – stačí hadřík s vodou a nebo proud vody z dostatečné vzdálenosti. Stříška dodá vašemu domu nový moderní vzhled, který si rychle zamilujete.

vchod do domu

Jak je to s návrhem?
Pokud budete mít zájem o stříšku, její cena se pochybuje od 12 tisíc Kč. Každý kus je individuálně vyroben, tudíž je potřeba počkat s individuální cenovou nabídkou. Dodání je rychlé a od souhlasu s cenou jde většinou o maximálně 5 týdnů.