Pozemek a hypotéka


Já si myslím, že je také hodně lidí, co by chtělo nejenom bydlet v nějakém domě nebo bytě, ale taky by se třeba chtěli pořídit nějaký krásný pozemek. Mě se líbí, když lidé také uvažují dopředu, aby třeba měli ihned nějaký pozemek, protože je také skvělé, že když lidé mají vlastní pozemek, který si třeba například pořídí na hypotéku, tak to potom znamená, že si tam také mohou postavit svůj dům. Je toho opravdu hodně a například já bych spíše dávala na to, že když lidé budou mít peníze a pořídí si opravdu hypotéku na pozemek, tak já si myslím, že udělají jedině dobře. V dnešní době jsou pozemky opravdu hodně drahé.

Někdy je pozemek drahý.

Když jsem se dozvěděla, že třeba metr čtvereční může stát i deset tisíc korun, tak jsem málem omdlela. Podle mého názoru je tohle opravdu zbytečně moc. A není to snad už okrádání lidí? Přece nemůže stát metr čtvereční pozemku tolik peněz. Já si myslím, že to tak třeba dvou nebo tří tisíc maximálně je taková norma, ale deset tisíc korun? To je podle mě okrádání. Proto si myslím, že když si lidé seženou opravdu perfektní pozemek, který je levný a je navíc také docela na skvělém místě, tak potom hypotéka na pozemek https://www.americkahypoteka.cz/hypoteka-na-pozemek/ se jim vyplatí.

Vyzkoušejte hypotéku.

Já sama jsem si řekla, že bych také někdy v budoucnu chtěla mít hypotéku na pozemek, protože s partnerem sice už vlastníme dva malé byty, kdy jeden pronajímáme, tak jsme si řekli, že bychom si taky mohli vzít hypotéku na pozemek. To bychom jsme si takhle mohli potom postavit nějakou chatu. My totiž s partnerem už jsme si řekli, že se na stáří pořídíme nějakou krásnou menší chatu, kde budeme vždycky celé léto bydlet. A třeba bychom vždycky na léto pronajali náš druhý byt. Pokud i vy toužíte po hypotéce na pozemek, tak se nebojte, protože je lehce dostupná. Navíc si myslím, že v dnešní době opravdu hodně lidí využívá spíše takové hypotéky, které jsou na pozemek.