Jak umocnit milování na vyšší level

Máte to štěstí a žijete v partnerském vztahu, který vám maximálně vyhovuje, co se týče společných zájmů https://www.transparency.cz/pravni-poradna/stret-zajmu/ a přátel, a figuruje v něm láska, vzájemné porozumění a empatie? Pak si v tichosti pogratulujte k úspěchu. Ne vždy to však v takových romantických vztazích klape i v sexuální oblasti. Prostě se vám zdá, že to je sice fajn, ale mohlo by to být rozhodně lepší. Jak povýšit láskyplný sex na vyšší level?

dívka v posteli

Milujte se ráno – zkuste to raději ráno, kolem osmé. Večer totiž ubývá hladina testosteronu a naopak ráno je jí v těle nejvíc.

Ionizujte vzduch nejen v ložnici – dostatek záporných iontů v domácnosti dokáže divy! Ionizace vzduchu nejlépe docílíte přirozeným způsobem – pořiďte si do bytu alespoň stopadeátilitrové akvárium a větší počet pokojových rostlin, v takovém prostředí se vám bude lépe milovat i vícekrát za sebou.

Vyzkoušejte nové polohy – buďte vynalézaví a vyzkoušejte nové polohy, s nimiž zapojíte další erotogenní zóny. Mnoho žen miluje laskání chodidel, protože je na nich obrovské množství nervových vláken, a jejich stimulace může vést až k orgasmu.

dívka v kalhotkách

Zvyšte testosteron přirozeným způsobem testosteron prodej bývá výraz, který muži hledají na Internetu v souvislosti se ztrátou erekce. Většinou se zaměří na Viagru a její generika. Zvýšit testosteron lze ale i jinak, v ideálním případě snížením stresových vlivů z vašeho života, pravidelným a dlouhým spánkem a zařazením léčivých bylin, které optimalizují hormonální rovnováhu. Jsou to například Kotvičník zemní, Maca peruánská a Ženšen.

Změňte jídelníček – toto je zřejmě nejobtížnější krok ke změně, ale rozhodně za to stojí. Strava totiž musí tělu dodat živiny, a ne pouze smyslové požitky, což je obvykle záležitostí hamburgerů a dalších podobných fastfoodových produktů. Zaměřte se na změnu stravy, nakupujte potraviny z prodejen zdravé výživy a zařazujte do jídelníčku suroviny, jako je quinoa, pohanka, hnědá rýže, jáhly, tempeh a všechny druhy luštěnin a ořechů. Vyhoďte z bytu všechny cukrovinky, alkohol a bílé pečivo a omezte konzumaci masa.